Wynajem Autokarów – koszt najmu

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Wynajem Autokarów – koszt najmu

Dzisiejsze autokary wyróżniają się wysoką klasą, w stosunku do potrzeb pasażerów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele udogodnień wpływających na komfort podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest również barek i telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB i WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim podróżujący mogą na moment wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety albo zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie podróży opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach wynajem autokaru na wyjątkową okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, do których należą wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym popytem cieszą się też przy planowaniu wyjazdów biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych i dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, wszystkich pojazdów i realizuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje komfort podróżowania.

Ważną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności potwierdzają cykliczne testy. Istotne są też przeprowadzane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Daje to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z najwyższą klasą.

Żeby podróż przebiegała bezpiecznie i sprawnie autokary posiadają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie długich tras, kierowcy się wymieniają oraz dbają o własny wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia pozwala też na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także śledzenia autokarów za pomocą GPS. Co także jest czynnikiem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od charakteru wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 36 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 16 do 32 siedzeń. Możliwy jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w międzynarodowe trasy.

Należy także sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny pojazdu. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszystkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Użyteczne mogą okazać się także opinie wcześniejszych klientów, zamieszczane w internecie.

CENA WYNAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku wyboru autokaru, koszt za wynajem określa kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dorzucić takie elementy jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z podaniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zaplanowaniu drobniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Naturalnie można też liczyć na rabaty. W biznesie turystycznym najtańsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pomaga wydajniej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług konkretnych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Autokary Toruń